Kokteyl, Bistro Masası Kiralama

Kokteyl(Bistro) Masası Kiralama

Açılış organizasyonlarında ya da doğum günü partisi gibi küçük etkinliklerde dahil olmak üzere kokteyl ürünlerini servis edildiği şık görüntülü masa çeşididir.

Kokteyl masası üzerine saten örtüsü ve tül süslemesi yapılarak güzel bir görüntü ortaya çıkar. Aynı zamanda çiçekler ile de masa üstü görüntüsü daha şık hale gelebilir.  Kurulumu son derece kolay ve fazla yer kaplamazken genellikle kolay atıştırmalıkların servis edildiği ve kısa süreli dinlenmeler için uygundur.

Sakarya Masa Sandalye Kiralama Ekibi olarak en şık kokteyl masalarını en kısa sürede sizlere ulaştırıyoruz.

 

Sakarya’da Kokteyl Masası Kiralaması Nasıl Yapılır?

Bizimle irtibata geçtiğinizde Sakarya Masa Sandalye Kiralama ekibi olarak ihtiyacınıza göre kokteyl masası sayısı ve yer keşfi yaparak karşılıklı diyaloglar ile belirliyoruz. Organizasyon saatinden 1 saat önce hazır edip organizasyon saatinin başından sonuna kadar takip ediyor ve Sakarya Masa Sandalye Kiralama ekibi olarak size en iyi hizmeti veriyoruz.

 

Sakarya’da Kokteyl Masası Kiralama Fiyatları

Kiralamak istediğiniz Kokteyl masası adedine ve istenilen bölgenin konumuna göre kokteyl masası fiyatları değişkenlik gösterir.Sakarya Masa Sandalye Kiralama ekibi olarak en uygun fiyat teklifini sunarak ve en hızlı şekilde fiyat çalışması yapıp sizlere dönüş yapıyoruz.

 

Tiffany Sandalye Kiralama

Tiffany sandalye kiralama genellikle düğün organizasyonu, piknik organizasyonu, iftar organizasyonu, sünnet organizasyonu gibi organizasyonlarda tercih edilen şık ve renk seçeneği bulunan sandalye çeşitlerimizdendir.

 

Plastik Sandalye Kiralama

Plastik sandalye kiralama maliyeti düşük, aynı zamanda sayıca fazla ola dahi çok hızlı bir şekilde depomuzdan nakliye araçlarımız yardımıyla Sakarya’nın her bölgesine hızlı bir şekilde masa sandalye kiralama ekibi olarak hizmet veriyoruz. Sakarya’daki düğün organizasyonlarında, kına organizasyonlarında, asker uğurlamalarında, iftar organizasyonlarında, piknik organizasyonlarında en çok tercih edilen sandalye çeşitlerimizdendir.

Banket, Yuvarlak Masa Kiralama

Banket, yuvarlak masalar genellikle düğün organizasyonları, sünnet organizasyonları, piknik organizasyonları ve yemek organizasyonları gibi kalabalık organizasyonlarda sıkça kullanılır. 180 cm çapında olan banket masalara 10 kişi rahatlıkla oturabilmektedir. 100 kişilik bir organizasyon için 10 adet banket masa yeterli olur.

Kokteyl(Bistro) Masası Kiralama

Açılış organizasyonlarında ya da doğum günü partisi gibi küçük etkinliklerde dahil olmak üzere kokteyl ürünlerini servis edildiği şık görüntülü masa çeşididir. Kokteyl masası üzerine saten örtüsü ve tül süslemesi yapılarak güzel bir görüntü ortaya çıkar. Aynı zamanda çiçekler ile de masa üstü görüntüsü daha şık hale gelebilir. 

 

Masa Sandalye Süsleme

Masa sandalye süsleme özellikle sünnet ve düğün organizasyonlarında farklı konseptlere uyarlanabilir. Gerek masa süslemesi olsun gerekse sandalye süslemesi olsun masa örtüleri, masa çiçekleri, şamdanlar, ayna ve mumluklar, sandalyeler içinse saten ve kadife streçörtüler ile giydirip sandalye arkalarına renkli tüller ile organze ile fiyonk şeklinde bağlanır.