SAKARYA MASA ve SANDALYE KİRALAMA

 

Sakarya masa sandalye kiralama firması olarak çevre iller dahil (İzmit, Kocaeli, Bolu, Düzce, İstanbul, Zonguldak, Bilecik, Osmaneli) Sakarya’nın birçok ilçesine çok hızlı şekilde malzeme tedariği sağlıyoruz. Masa ve Sandalye çeşitliliği konusunda oldukça geniş bir yelpazeye sahibiz. Düğün organizasyonu, sünnet organizasyonu, piknik organizasyonu, kongre ve toplantılar, açılış organizasyonları başta olmak üzere birçok etkinliğe masa ve sandalye kiralaması yapmaktayız. Kiralama yaptığımız masa ve sandalye sayısı organizasyonu büyüklüğüne göre bazen 50 kişilik bazen ise 5000 kişiye kadar hizmet vermekteyiz.  Siparişiniz alındıktan sonra en hızlı şekilde kiralamış olduğunuz ürünü size ulaştırıyoruz.

 

Sakarya Masa ve Sandalye Kiralamanın Size Sunduğu Hizmetler

Düğün için Masa ve Sandalye Kiralama

Sünnet için Masa ve Sandalye Kiralama

Piknik Organizasyonu için Masa ve Sandalye Kiralama

Açılış için Masa ve Sandalye Kiralama

Temel Atma Töreni için Masa ve Sandalye Kiralama

Asker Uğurlaması için Masa ve Sandalye Kiralama

Toplantı ve Galalar için Masa ve Sandalye Kiralama

İftar Organizasyonu için Masa ve Sandalye Kiralama

Bunların yanı sıra farklı organizasyon şemalarına da ürün kiralaması yapmaktayız.

 

 

sakarya masa ve sandalye kiralama, sakarya masa kiralama, sakarya sandalye kiralama, sakarya plastik sandalye kiralama, sakarya yuvarlak masa kiralama, sakarya banket masa kiralama, bolu masa sandalye kiralama, kocaeli masa sandalye kiralama, düzce masa sandalye kiralama, sakarya tiffanny sandalye kiralama, sakarya plastik sandalye kiralama, sakarya sünnet masası kiralama, sakarya düğün masası kiralama, sakarya kokteyl masası kiralama, sakarya dikdörtgen masa kiralama, sakarya nikah masası kiralama

Tiffany Sandalye Kiralama

Tiffany sandalye kiralama genellikle düğün organizasyonu, piknik organizasyonu, iftar organizasyonu, sünnet organizasyonu gibi organizasyonlarda tercih edilen şık ve renk seçeneği bulunan sandalye çeşitlerimizdendir.

 

Plastik Sandalye Kiralama

Plastik sandalye kiralama maliyeti düşük, aynı zamanda sayıca fazla ola dahi çok hızlı bir şekilde depomuzdan nakliye araçlarımız yardımıyla Sakarya’nın her bölgesine hızlı bir şekilde masa sandalye kiralama ekibi olarak hizmet veriyoruz. Sakarya’daki düğün organizasyonlarında, kına organizasyonlarında, asker uğurlamalarında, iftar organizasyonlarında, piknik organizasyonlarında en çok tercih edilen sandalye çeşitlerimizdendir.

Banket, Yuvarlak Masa Kiralama

Banket, yuvarlak masalar genellikle düğün organizasyonları, sünnet organizasyonları, piknik organizasyonları ve yemek organizasyonları gibi kalabalık organizasyonlarda sıkça kullanılır. 180 cm çapında olan banket masalara 10 kişi rahatlıkla oturabilmektedir. 100 kişilik bir organizasyon için 10 adet banket masa yeterli olur.

Kokteyl(Bistro) Masası Kiralama

Açılış organizasyonlarında ya da doğum günü partisi gibi küçük etkinliklerde dahil olmak üzere kokteyl ürünlerini servis edildiği şık görüntülü masa çeşididir. Kokteyl masası üzerine saten örtüsü ve tül süslemesi yapılarak güzel bir görüntü ortaya çıkar. Aynı zamanda çiçekler ile de masa üstü görüntüsü daha şık hale gelebilir. 

 

Masa Sandalye Süsleme

Masa sandalye süsleme özellikle sünnet ve düğün organizasyonlarında farklı konseptlere uyarlanabilir. Gerek masa süslemesi olsun gerekse sandalye süslemesi olsun masa örtüleri, masa çiçekleri, şamdanlar, ayna ve mumluklar, sandalyeler içinse saten ve kadife streçörtüler ile giydirip sandalye arkalarına renkli tüller ile organze ile fiyonk şeklinde bağlanır.